O nas

Firma Mobus, Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, powstała 12- go września 2012 roku w Rzeszowie.

Firma Mobus Sp. z o.o. jest bardzo młodą organizacją, mimo to nie bez koniecznego doświadczenia zawodowego. Ludzkie podejście, rzetelność wobec podwładnych – przez całe lata praktycznie udowodniona – przyniosła owoce. Natychmiast po założeniu firmy, zgłosiło się 50-ciu doświadczonych pracowników, gotowych natychmiast podjąć pracę. Obecnie firma liczy ponad 70 pracowników.
W chwili obecnej jesteśmy w stanie natychmiast zbudować co najmniej 40- to osobową grupę montażową w pełni wyposażoną do pracy!

Kompetencje, doświadczenie oraz uprawnienia zawodowe zatrudnionego personelu, pozwalają na kompleksową – w wymiarze montaży mechanicznych – realizację zleceń.

W naszym banku personalnym mamy:

1. Kierowników budów, dysponujących wykształceniem kierunkowym, szerokim doświadczeniem zawodowym, znajomością języków obcych;
2. Brygadzistów,wykształconych technicznie i organizacyjnie stosownie do wymogów;
3. Spawaczy, posiadających uprawnienia spawalnicze ( 111, 135, 141 );
4. Monterów, którzy oprócz umiejętności czysto monterskich, posiadają uprawnienia niezbędne do obsługi podestów roboczych, wózków widłowych.

Jesteśmy firmą oferującą szeroki zakres usług montażowych dla kilku równocześnie prowadzonych kontraktów. Wykonujemy prace na fabrykach motoryzacyjnych w Europie takich gigantów rynkowych jak Audi, BMW, Porsche, Volkswagen i inne. Uczestniczymy aktywnie także w pracach montażowych na innych znanych zakładach jak Huta Stalowa Wola, WORD Rzeszów, lotnisko w Jasionce k. Rzeszowa, Buderus. Większość prac realizowanych jest poza granicami Polski, m.in. przy współpracy z firmą Sturm Gruppe z Niemiec. 

Do każdego zlecenia starannie i rzetelnie przygotowujemy się ściśle współpracując z klientem, co pozwala dobrze zrealizować zadania powierzone naszej firmie.